Podpora internetových projektů

Žádný internetový projekt, má-li být úspěšný, se neobejde bez následné podpory. Projekty mohou být podporovány nejrůznějšímy způsoby, záleží na druhu projektu.

Vždy se ale zpravidla snažíme o zabezpečení dostatečné návštěvnosti vybrané cílové skupiny a její optimální konverzní poměr.

Animace SVG

Internetová reklama

PPC

Link building

Off-line reklama

CMS

3D objekty / animace

Video / Spoty

Animace SVG

Drobné animace jsou kořením každého webu. Na každý web patří přiměřené množství animací. Dokáží web velmi výrazně odlišit od konkurence a taky správným použitím upoutávat pozornost a směrovat návštěvníky. Animace provádíme většinou jako svg nebo css.

Bannery - internetová reklama

Banerové reklamní kampaně jsou velmi účinným nástrojem podpory návštěvnosti. Dokážou přivést na váš web nové návštěvníky. Platíte zde za předpokládaný počet impresí v daném čase. Počet prokliků není garantován.

PPC

Výkonové PPC reklamní kampaně Adwords a Sklik přivedou na váš web potřebnou návštěvnost. U těchto kampaní platíte až za proklik.

Link building

Pokud je váš web správně nastavený z hlediska vyhledávačů a pokud máte provedenu analýzu klíčových slov, je možno začít získávat zpětné odkazy. Tyto odkazy jsou potřebné jako podpora pro lepší pozice ve vyhledávání. Kvalitní zpětné odkazy zvyšují autoritu vašeho webu. Tato činnost pro každý projekt je velmi důležitá a znamená cca 50% úspěchu.

Off-line reklama

Reklama v tiskových médiích. Pro podporu vybraných projektů může být velmi užitečná a účinná. Je dobré propojit on-line s off-line pomocí QR kódů.

Redakční systémy

Originální obsah je pro úspěšnost projektu zásadní věc. Správa obsahu projektu se může provádět nejrůznějšími způsoby. Možné je napojení na vnitřní firemní systémy. Správa pomocí redakčních systémů typu open-source (Wordpress, Joomla, Drupal, ...) či mnoha dalších komerčních systémů. Zde se provádějí úpravy přes webové rozhraní. Možná je správa přes soubory Word či Excel (docx, xlsx), které se uploadují na web a tím se provede aktualizace obsahu. Možné je zasílat obsah e-mailem. Editovat přímo jednoduché xml soubory. Možností je velmi mnoho a záleží hlavně na tom jakou část obsahu a v jaké frekvenci bude potřeba editovat.

3D animace

Větší 3D animace provádíme pomocí specializovaného software. Ukázky animací »

3D objekty

Často nahrazujeme focení objektů jejich 3D modely. Ukázky 3D modelů jsou například zde »

Video / Spoty

Natočení (i s pomocí dronu) a střih videosekvencí můžeme též provést. Ukázky videí »