Originální digitální projekty

Vytváříme originální digitální projekty. Baví nás sledovat když se ze zasetého semínka myšlenky...

...pomalu stává realita.

Webové stránky

Internetový obchod

Portál

Rezervační systém

Firemní aplikace

Hry

Kalkulace

Webové stránky

Kvalitní webové stránky pomůžou návštěvníkům lépe pochopit vaše myšlenky, vaši filozofii a vaše produkty. Tito návštěvníci pak budou moci s vámi snadněji komunikovat a tak dostanete možnost lépe jim vysvětlit vaše názory. Vaše stránky by měly být vždy aktuální.

Internetové obchody

Internetový obchod je v dnešní době pro prodejní firmy vlastně nutnost. Ať již pro koncové zákazníky či pro sektor B2B. Často slouží zároveň i jako katalog výrobků. Kvalitních řešení obchodů je celá řada (např. Shoptet) my nabízíme řešení na míru. Výhodou je, že máte jen to co potřebujete. K plnění obchodu je možno využít téměř jakékoli exporty. Pro menší obchody stačí pro správu excelová tabulka. Jsou řešení např. pro vinotéky, automobily, pneumatiky, oblečení, pera apod. Možné je propojení s účetním systémem, bankou či dopravní službou.

Portály

Portálů je na internetu velké množství od velkých všeobecných až po malé specializované portály (velkanadvelickou.cz, pekserv.cz). Jedná se o souhrn odkazů na dané téma. Sběr odkazů se děje samovolně či s redakční spoluúčastí.

Rezervační systémy

Nejčastěji využívají ubytovací zařízení pro přímou rezervaci pokojů. Potom to můžou být zubaři, specializovaní lékaři, maséři apod. Systém se dá propojit s on-line platbou a vystavením voucheru. Výhodou je možnost zobrazení reálné obsazenosti zařízení.

Firemní aplikace

Zde je celá řada možností speciálních aplikací pro zkvalitnění vnitrofiremních procesů. Například využití QR kódů pro kontrolu kvality, či průběhu zakázky výrobou. Firemní cloud pro výměnu dat.

Hry

Můžou to být jednoduché hry se zapojením veřejnosti např. sms hlasováním. Častou variantou jsou hry s využitím geolokace.

Kalkulace

Kalkulační programy jsou uživateli velmi oblíbené. Sem patří např. kalkulace oken, podlah, střešní krytiny, cihel atd... Mohou být orientační a nebo i propojené přímo s objednávkovým procesem.